Kontakt

Gajówka 1659-630 Mirsk, Polska

Recepcja

Godziny odbioru kluczy
07:00 - 22:00

Ważne informacje przed przyjazdem - PRZECZYTAJ:

1. Ze względu na zmienną aurę, prosimy o zabranie obuwia zmiennego do chodzenia po domu. Dbamy, o to aby było czysto.

2. Brama wjazdowa na parking jest zazwyczaj zamknięta ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Prosimy otwierać i zamykać bramę samodzielnie.

3. Jeżeli wiesz o której godzinie mniej więcej planujesz przyjazd, poinformuj nas emailem lub smsem.

4. W Domu jest mały aneks kuchenny z mikrofalówką i lodówką do przygotowania prostych posiłków. Nie umożliwiamy regularnego gotowania (to mały aneks).

5. W naszej miejscowości nie ma sklepów, najbliższy jest oddalony o 2,8 km. W Domu jest płatny minibar z przekąskami i różnymi napojami oraz bezpłatną kawę z ekspresu ciśnieniowego i herbatę.

6. Dom w Domu to około 200 letni budynek po generalnym remoncie. Staraliśmy się zachować dawny klimat i duszę domu, stosując nowoczesne rozwiązania, tak by maksymalnie podnieść komfort i bezpieczeństwo pobytu. Prosimy pamiętać, że konstrukcja domu jest drewniano-kamienna, przez co czasem słychać jak pracują stropy, czy jak chodzi się po piętrach. Dzięki zastosowaniu nowych technologii staraliśmy się to wyciszyć. Pokoje nie są dźwiękoszczelne. Dla dzieci mamy oddzielny pokój zabaw i dużo miejsca w ogrodzie.

7. Informację o diecie wegetariańskiej lub alergiach pokarmowych należy zgłosić najpóźniej 3 dni przed przyjazdem. Późniejsze zgłoszenie uniemożliwia nam przygotowanie się ze składnikami. Nie gotujemy wg diet leczniczych oraz nie gwarantujemy braku alergenów w potrawach (np. w przyprawie curry występuje gorczyca). W przypadku przygotowywania oddzielnych potraw może pojawić się dopłata do wyżywienia. Na śniadaniu zawsze mamy potrawy mięsne i wegetariańskie. W sytuacji specjalnych wymagań, prosimy o wcześniejszy kontakt. Więcej informacji: https://domwdomu.pl/txt/203/Posilki

8. W pokojach możemy łączyć łóżka w małżeńskie (double) lub pozostawiać je jako pojedyncze (twin). Jeżeli masz szczególne wymagania co do konfiguracji łóżek, prosimy o informację przed przyjazdem, co najmniej 1 dzień przed.

9. Pozostałą płatność dokonujemy przy przyjeździe kartą lub gotówką. Przy płatności gotówką 2% rabatu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Z chęcią pomożemy!

Do zobaczenia,
Ania&Paweł

Dane do wpłaty

Dane konta bankowego
PL31249000050000450026770850
SWIFT/BIC
ALBPPLPW
Bank
Alior Bank
Nazwa odbiorcy
Dom w Domu Paweł Zalewski
Adres odbiorcy
Gajówka 16 Mirsk

Właściciel

OpenE Paweł ZalewskiGajówka 1659-630 Mirsk, Polska
NIP
5422899965
KRS
wpis CEIDG