Pobyt z psem

Przyjmujemy Gości z małymi, domowymi i ułożonymi psami o wadze do 15 kg. Jesteśmy miejscem do którego przyjeżdżają gł&ównie rodziny z dziećmi. Cieszymy się na Gości z pieskami, ale ich pobyt związany jest z koniecznością opieki nad nimi. Ze względu na rodziny z dziećmi i innych Gości, psy na naszym terenie muszą przebywać na smyczy. W sadzie można między drzewami zawiesić im linki, dzięki którym będą mogły swobodniej się poruszać.

Jeżeli chcesz przyjechać z psem, musisz poinformować nas o tym przed przyjazdem.

Ze względu na alergie nie przyjmujemy kotów. Jeżeli planujesz przyjechać z innym zwierzakiem np. chomikiem, królikiem, świnką morską itp. muszą być w klatce i przed rezerwacją należy z nami potwierdzić możliwość ich przyjazdu.

Na terenie Dom w Domu mieszka na stałe 1 średni pies. To suczka, która zna swój teren i nie przebywa w części ogrodu, w której przebywacie Wy – Goście. Porusza się w naszej części – gospodarzy.

Ważne informacje dla opiekunów:

 1. Twój przyjaciel czworonóg powinien być pod Twoją stałą opieką. Nie może swobodnie biegać po ogrodzie.
 2. Na naszym terenie pies powinien być na smyczy. Mamy wielu Gości z dziećmi, które mogą bać się psa. Nasze dzieci – przedszkolaki, także mają obawy do swobodnie biegających psów.
 3. Pies nie może przebywać na łóżkach, sofach, kanapach, krzesłach w pokoju i częściach wspólnych.
 4. Po powrocie z podwórka i brudnych łapach, powinien mieć wytarte łapy. Przy wejściu z znajduje się ręcznik do wytarcia łap.
 5. Zwierzak nie może przebywać w pościeli i musi posiadać własne legowisko.
 6. Pies nie może dłużej przebywać w pokoju podczas nieobecności zamieszkujących (Wynajmujących) osób (np. gdy jedziecie na wycieczkę na cały dzień).
 7. Zwierzak nie może przebywać w pokoju gier i zabaw i na placu zabaw dla dzieci.
 8. Preferujemy, aby na czas śniadania Twój pies został w pokoju.
 9. Jesteś odpowiedzialny za sprzątanie odchodów psa.
 10. Opiekunowie odpowiadają za wszelkie uszkodzenia, zniszczenia i zabrudzenia spowodowane przez psa.
 11. Za pobyt psa pobierana jest kaucja zwracana przy wymeldowaniu w przypadku zdania pokoju bez uszkodzeń, zniszczeń i zabrudzeń spowodowanych przez psa.
 12. Możemy poprosić Cię o wyższe odszkodowania w przypadku zniszczeń przewyższających koszt kaucji.
 13. Jeżeli Twój przyjaciel narozrabiał 😉 to w jurtach i boxie są na wyposażeniu odkurzacze. Jeżeli mieszkacie w Domu, poproś obłsugę o wypożyczenie odkurzacza.

Pobyt psa jest odpłatny – zgodny z naszym cennikiem.

W razie pytań, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Nasze miejsca w Gajówce:

 

Dom w Domu to ponad 200-letni dom gościnny z duszą i wieloma udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Komfortowy odpoczynek, leniwe śniadania z lokalnych i bioproduktów w formie bufetu. 7 pokoi w tym 3 z widokiem na góry i bardzo dobre opinie Gości.

Wygodny salon z jadalnią, pokój zabaw dla dzieci i duży ogród z sadem i placem zabaw. Wybrane pokoje mają widok na góry, a dwa apartamenty duży taras.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami. Dodatkowo można zamówić masaże.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping to luksusowe całoroczne, ogrzewane i klimatyzowane jurty w ogrodzie Dom w Domu. Każda jurta jest dla 4-5 osób i ma liczne udogodnienienia dla rodzin z dziećmi. Przeszklony dach, kominek, własny aneks kuchenny oraz łazienka i widok na Pogórze Izerskie, dają możliwość spokojnego odpoczynku.

Wybierając Izera Glamping możesz korzystać z udogodnień Dom w Domu i wysoko ocenianych śniadań w formie bufetu.

Wszyscy Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping Adults to wyjątkowe miejsce dla osób od 13 lat. Luksusowe, całoroczne jurty z wyjątkowymi udogodnieniami dla dorosłych. Ogrzewane i klimatyzowane.

Położone obok Dom w Domu oraz Izera Glamping (po drugiej stronie drogi). Każda jurta dla 2-3 osób. Duże łóżko z widokiem na gwiazdy przez przeszklony dach, wanna z widokiem na góry, zestaw kina domowego, otwarta łazienka i aneks kuchenny. Kominek na drewno. Leniwe śniadania dostarczymy do jurty, które zjesz z widokiem na góry lub na tarasie.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami, które znajduje się 75 m od jurt, w ogrodzie Dom w Domu.

Adres: Gajówka 16A, Mirsk

Kontakt

Gajówka 16
59-630 Mirsk, Polska​

kontakt@magiczneizery.pl

Zadzwoń do nas

+48 602 630 640
+48 660 510 520

Więcej informacji

(C) MagiczneIzery.pl – Dom w Domu