Check Availability This Room
From 340 zł Night

Apartament 4 osobowy z widokiem na góry i ogród z wyjściem na duży widokowy i słoneczny taras. Dolna cześć apartamentu położona na 1. piętrze, a górna na poddaszu. Pokoje połączone schodami.

W dolnym pokoju 2 łóżka hotelowe z podwójnym materacem (bardzo wygodne) o rozmiarach 80×200 cm, które można bezprzerwowo połączyć w łóżko małżeńskie 160×200 cm (prosimy o informację o rodzaju wybranych łóżek przed przyjazdem). Dodatkowo komoda i stolik nocny oraz łazienka.

Górny pokój wyposażony w 2 łóżka hotelowe z podwójnym materacem (bardzo wygodne) o rozmiarach 90×200 cm, które można bezprzerwowo połączyć w łóżko małżeńskie 180×200 cm (prosimy o informację o rodzaju wybranych łóżek przed przyjazdem). Pokój wyposażony w TV z kanałami polskiej telewizji naziemnej oraz setkami kanałów satelitarnych. Pokój wyposażony w szafę, komodę, stól, krzesła, szafki nocne.

Łazienka wyposażona w toaletę, prysznic, umywalkę z szafką oraz suszarkę do włosów.

Łączna powierzchnia apartamentu piętrowego z widokiem na góry to 40 m2.

W ramach pobytu Goście otrzymują czystą pościel, koce oraz ręczniki.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj pierwszą opinię “Apartament piętrowy 4 osobowy z widokiem na góry i z dużym tarasem”

Plan regularny

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
340 zł 340 zł 340 zł 340 zł 340 zł 480 zł 480 zł
Nasze miejsca w Gajówce:

 

Dom w Domu to ponad 200-letni dom gościnny z duszą i wieloma udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Komfortowy odpoczynek, leniwe śniadania z lokalnych i bioproduktów w formie bufetu. 7 pokoi w tym 3 z widokiem na góry i bardzo dobre opinie Gości.

Wygodny salon z jadalnią, pokój zabaw dla dzieci i duży ogród z sadem i placem zabaw. Wybrane pokoje mają widok na góry, a dwa apartamenty duży taras.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami. Dodatkowo można zamówić masaże.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping to luksusowe całoroczne, ogrzewane i klimatyzowane jurty w ogrodzie Dom w Domu. Każda jurta jest dla 4-5 osób i ma liczne udogodnienienia dla rodzin z dziećmi. Przeszklony dach, kominek, własny aneks kuchenny oraz łazienka i widok na Pogórze Izerskie, dają możliwość spokojnego odpoczynku.

Wybierając Izera Glamping możesz korzystać z udogodnień Dom w Domu i wysoko ocenianych śniadań w formie bufetu.

Wszyscy Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping Adults to wyjątkowe miejsce dla osób od 13 lat. Luksusowe, całoroczne jurty z wyjątkowymi udogodnieniami dla dorosłych. Ogrzewane i klimatyzowane.

Położone obok Dom w Domu oraz Izera Glamping (po drugiej stronie drogi). Każda jurta dla 2-3 osób. Duże łóżko z widokiem na gwiazdy przez przeszklony dach, wanna z widokiem na góry, zestaw kina domowego, otwarta łazienka i aneks kuchenny. Kominek na drewno. Leniwe śniadania dostarczymy do jurty, które zjesz z widokiem na góry lub na tarasie.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami, które znajduje się 75 m od jurt, w ogrodzie Dom w Domu.

Adres: Gajówka 16A, Mirsk

Kontakt

Gajówka 16
59-630 Mirsk, Polska​

kontakt@magiczneizery.pl

Zadzwoń do nas

+48 602 630 640
+48 660 510 520

Więcej informacji

(C) MagiczneIzery.pl – Dom w Domu