pl

czytaj więcej

O nas

Dom w Domu to realizacja naszych marzeń...

Pewnie wiele wpisów "o nas" tak się zaczyna :)

Mieszkaliśmy w dużym, pięknym Wrocławiu. Po wielu podróżach, trudnych przeżyciach rodzinnych, narodzinach dzieci doszliśmy do wniosku, że życie jest za krótkie na mieszkanie w betonowym mieście, gdzie w zimie jest smog, w lecie straszne upały od asfaltu, a dzieci nie mają bezpiecznego miejsca do zabawy, z dużym zielonym terenem. Praca dla korporacji, a nie dla siebie, jednak nie daje nam tak dużej satysfakcji. Zmiana życia to efekt planów oraz motywacji mamy Pawła.

Dużo podróżowaliśmy po świecie, wiele widzieliśmy, odkryliśmy ekscytujące miejsca, smakowaliśmy egzotycznej kuchni. Dzisiaj mając 30-parę lat wiemy, że Polska jest równie piękna i chcemy tu żyć i cieszyć się codziennością. Nie będziemy czekać, aż dzieci "pójdą na swoje". Zmieniamy nasze miejskie życie na wiejskie. Jednak nie zaszywamy się na wsi. Dalej zwiedzamy świat i pokazujemy inne kultury naszym dzieciom. A w Gajówce, chcemy naszym Gościom zapewnić dobry, komfortowy odpoczynek z pysznym, naturalnym jedzeniem z naszego ogródka i od znanych nam rolników.

Dom w Domu to nie tylko nazwa. Dom w wyniku remontu zmienił się, a stare ściany są teraz w środku Domu. Jest więc stary 200 letni dom w nowym Domu :) To także metafora. Chcemy byście czuli się u nas jak u siebie w Domu. By było Wam wygodnie, smacznie, byście odpoczeli dobrze! Od 2020 roku zapraszamy Was także do naszego luksusowego glampingu - Izera Glamping. To realizacja naszej chęci doświadczania spania pod gwiazdami :)

Proszę pamiętajcie, że przyjeżdżając do nas, spotkacie także nasze małe dzieci - Tomka i Igora - są uroczy, ale to nadal dzieci :) Nie jesteśmy miejscem tylko dla dorosłych. Wielu naszych Gości to rodziny z dziećmi w różnym wieku.

Zapraszamy, do zobaczenia

Ania & Paweł
oraz Tomek i Igor