O nas

Dom w Domu to realizacja naszych marzeń...

Pewnie wiele wpisów "o nas" tak się zaczyna :)

Mieszkaliśmy w dużym mieście. Po wielu podróżach, trudnych przeżyciach rodzinnych, narodzinach dzieci doszliśmy do wniosku, że życie jest za krótkie na mieszkanie w betonowym mieście, gdzie w zimie jest smog, w lecie straszne upały od asfaltu, a dzieci nie mają bezpiecznego miejsca do zabawy, z dużym zielonym terenem. Praca dla korporacji, a nie dla siebie, jednak nie daje nam tak dużej satysfakcji.

Dużo podróżowaliśmy po świecie, wiele widzieliśmy, odkryliśmy ekscytujące miejsca. Dzisiaj mając 30-parę lat wiemy, że Polska jest równie piękna i chcemy tu żyć i cieszyć się codziennością. Nie będziemy czekać, aż dzieci "pójdą na swoje". Zmieniamy nasze miejskie życie na wiejskie i chcemy naszym Gościom również zapewnić dobry, komfortowy odpoczynek z pysznym, naturalnym jedzeniem z naszego ogródka i od znanych nam rolników.

Dom w Domu to nie tylko nazwa. Dom w wyniku remontu zmienił się, a stare ściany są teraz w środku Domu. Jest więc stary 200 letni dom w nowym Domu :) To także metafora. Chcemy byście czuli się u nas jak u siebie w Domu. By było Wam wygodnie, smacznie, byście odpoczeli dobrze!

Zapraszamy, do zobaczenia

Ania & Paweł
oraz Tomek