pl

czytaj więcej

Pobyt z psem

Przyjmujemy Gości z małymi, domowymi i ułożonymi psami o wadze do 15 kg. Jesteśmy miejscem do którego przyjeżdżają gł&ównie rodziny z dziećmi. Cieszymy się na Gości z pieskami, ale ich pobyt związany jest z koniecznością opieki nad nimi. Ze względu na rodziny z dziećmi i innych Gości, psy na naszym terenie muszą przebywać na smyczy. W sadzie można między drzewami zawiesić im linki, dzięki którym będą mogły swobodniej się poruszać.

Jeżeli chcesz przyjechać z psem, musisz poinformować nas o tym przed przyjazdem.

Ze względu na alergie nie przyjmujemy kotów. Jeżeli planujesz przyjechać z innym zwierzakiem np. chomikiem, królikiem, świnką morską itp. muszą być w klatce i przed rezerwacją należy z nami potwierdzić możliwość ich przyjazdu.

Na terenie Dom w Domu mieszka na stałe 1 średni pies. To suczka, która zna swój teren i nie przebywa w części ogrodu, w której przebywacie Wy - Goście. Porusza się w naszej części - gospodarzy.

Ważne informacje dla opiekunów:

 1. Twój przyjaciel czworonóg powinien być pod Twoją stałą opieką. Nie może swobodnie biegać po ogrodzie.
 2. Na naszym terenie pies powinien być na smyczy. Mamy wielu Gości z dziećmi, które mogą bać się psa. Nasze dzieci - przedszkolaki, także mają obawy do swobodnie biegających psów.
 3. Pies nie może przebywać na łóżkach, sofach, kanapach, krzesłach w pokoju i częściach wspólnych.
 4. Po powrocie z podwórka i brudnych łapach, powinien mieć wytarte łapy. Przy wejściu z znajduje się ręcznik do wytarcia łap.
 5. Zwierzak nie może przebywać w pościeli i musi posiadać własne legowisko.
 6. Pies nie może dłużej przebywać w pokoju podczas nieobecności zamieszkujących (Wynajmujących) osób (np. gdy jedziecie na wycieczkę na cały dzień).
 7. Zwierzak nie może przebywać w pokoju gier i zabaw i na placu zabaw dla dzieci.
 8. Preferujemy, aby na czas śniadania Twój pies został w pokoju.
 9. Jesteś odpowiedzialny za sprzątanie odchodów psa.
 10. Opiekunowie odpowiadają za wszelkie uszkodzenia, zniszczenia i zabrudzenia spowodowane przez psa.
 11. Za pobyt psa pobierana jest kaucja zwracana przy wymeldowaniu w przypadku zdania pokoju bez uszkodzeń, zniszczeń i zabrudzeń spowodowanych przez psa.
 12. Możemy poprosić Cię o wyższe odszkodowania w przypadku zniszczeń przewyższających koszt kaucji.
 13. Jeżeli Twój przyjaciel narozrabiał ;) to w jurtach i boxie są na wyposażeniu odkurzacze. Jeżeli mieszkacie w Domu, poproś obłsugę o wypożyczenie odkurzacza.

Pobyt psa jest odpłatny - zgodny z naszym cennikiem.

W razie pytań, prosimy o wcześniejszy kontakt.